• Fullscreen Slideshow
    Kolagen Sprint

Kolagen SPRINT je vaší cestou ke zdravým kloubům a vazům, a to i při nadměrné zátěži.

Nestačí chtít, nestačí o tom mluvit a nestačí ani nazout sportovní boty a jít si zaběhat. Ten pravý impuls k trvalé kondici přichází až s kolagenem SPRINT. Teprve s ním si užijte skutečné vítězství nad svými limity. Ve sportu, během hubnutí i při snaze udržet si co nejdéle mladou vizáž.

Jít na kolagen Sprint

Soutěž o Kolagen SPRINT, žvýkací tablety

Nová 14-denní soutěž o nový produkt farmaceutické společnosti RosenPharma a.s. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete níže a poté se těšit, jestli budete mezi výherci. Hodně štěstí smile

soutez kolagen forte2

cena: 1x Kolagen SPRINT, žvýkací tablety

počet výher: 3 výherci

Termín soutěže:  14. 9. 2015 - 27. 04. 2015 soutěž byla ukokčena

Soutěžní otázka:

Jaké typy kolagenu obsahuje kolagen SPRINT?

a) typ I, II
b) typ I, II, IV
c) typ I, II, IV, IV, VII

Výherci v soutěži

  • Zuzana Indrová (Pustiměř)
  • Hana Pášová (Ústí nad Labem)
  • Marie Ištvánková (Vlašim)
Od jednoho soutěžícího je možná pouze jedna odpověď, pokud pošle soutěžící více odpovědí, bude se počítat pouze první odpověď a na další nebude brán zřetel. Soutěž potrvá 14 dnů od vyhlášení, po celou tuto dobu budeme sbírat soutěžní odpovědi. Po ukončení bude výherce vylosován a zveřejněn. Výhry poté do 7 pracovních dnů výhercům rozešleme.

A ještě něco dalšího, co by vás mohlo zajímat

Specifika mužské pleti

Specifika mužské pleti

Mužská pokožka se od té ženské, na pohled jemné, zcela diametrálně liší. Vědci prokázali čtyři důležité rozdíly, přičemž svou roli zde hraje i kolagen.

Číst více

Pozor na osteoporózu

Pozor na osteoporózu

Po dlouhou dobu byla osteoporóza u mužů opomíjeným a často i zanedbávaným problémem, nicméně moderní medicína prokázala celosvětový nárůst této nemoci právě u mužů.

Číst více

Lékárnička aktivního muže

Lékárnička aktivního muže

Říká se, že opravdový muž si ví rady v každé situaci. Ví si samozřejmě rady i ve chvílích, kdy při svém sportování či rekreaci narazí na malý zdravotní problém.

Číst více